WARPTECHNEWS · LAB
HomeAIBusinessTechArchive
WARPTECH LAB NEWS

Warptech Lab News aggrega le notizie più rilevanti da oltre 700 fonti internazionali, con classificazione AI, TL;DR sintetici e timeline cluster su singole storie.

Navigazione

  • Home
  • Archivio
  • Editor's Brief
  • Cerca
  • Il tuo account
  • Newsletter tech/AI

Informazioni legali

  • Privacy Policy
  • Termini di servizio
  • Cookie Policy

© 2026 Sparktech S.R.L. — Tutti i diritti riservati. Sito gestito e manutenuto da Sparktech S.R.L.

Sede legale: Corso Libertà 55, 13100 Vercelli (VC), Italia · P.IVA / C.F. 02835910023 · Contatti: admin@warptechlab.com

Home
Storia in 5 fonti

Fico: Ismét nagyon erősek akarunk lenni – élőben a V4 csúcs utáni sajtótájékoztatóról

Lengyel–Magyar Péter két jó barát – mondta Donald Tusk a V4-csúcs után hétfő este. Robert Fico és Andrej Babis is bizakodóan nyilatkozott nyitóbeszédében, igaz, Babis röviden. Több évnyi kihagyás után tartottak újra kormányfői csúcstalálkozót Csehország, Lengyelország, Magyarország és Szlovákia vezetői. A gödöllői Grassalkovich-kastélyban gyűltek össze, ott tájékoztatják a nyilvánosságot is. Percről percre közvetítésünk.

Raccontata dahvg.hutelex.hu24.huwiadomosci.gazeta.pl444.hu

Confronto fonti

5 prospettive sulla stessa storia
AI · summaries
hvg.huStai leggendo9 h fa

Fico: Ismét nagyon erősek akarunk lenni – élőben a V4 csúcs utáni sajtótájékoztatóról

Lengyel–Magyar Péter két jó barát – mondta Donald Tusk a V4-csúcs után hétfő este. Robert Fico és Andrej Babis is bizakodóan nyilatkozott nyitóbeszédében, igaz, Babis röviden. Több évnyi kihagyás után tartottak újra…

originale

Timeline cronologica

  1. martedì 23 giugno 2026·hvg.hu

    Magyar Péter a V4-csúcs előtt: Mind tudjuk, milyen érzés úgy élni, hogy saját sorsunkról idegen fővárosban döntenek

    A miniszterelnök kedden a szlovák, a cseh és a lengyel miniszterelnökkel találkozik Gödöllőn. Napirend előtt azt mondta, azért dolgoznak, hogy az együttműködés a régió egyik…

  2. martedì 23 giugno 2026·telex.hu

    Orbán kormányzásának végére kiüresedett a V4, Magyarnak most nagy tervei vannak vele

    A visegrádi négyek kormányfőinek gödöllői csúcsát hetek óta optimista nyilatkozatok előzték meg, a tetszhalott V4-et mindenki újra akarja építeni. A csúcson azonban előkerülhetnek…

24.hu
10 h fa

Tájékoztató: Magyar a V4-ek vezetőivel találkozott | 24.hu

Közvetítésünk Magyar Péter és a Visegrádi Együttműködés vezetőinek gödöllői sajtótájékoztatójáról.

Leggi questa versione → originale
444.hu8 h fa

Visegrád visszatér: Gödöllőn fogadta Magyar Péter Ficót, Tuskot és Babist

Vannak olyan pontok a külpolitikában, amik a későbbi együttműködést ellehetetlenítik - mondta Tusk Orbánról.

Leggi questa versione → originale
telex.hu15 h fa

Orbán kormányzásának végére kiüresedett a V4, Magyarnak most nagy tervei vannak vele

A visegrádi négyek kormányfőinek gödöllői csúcsát hetek óta optimista nyilatkozatok előzték meg, a tetszhalott V4-et mindenki újra akarja építeni. A csúcson azonban előkerülhetnek ideológiai különbségek és a…

Leggi questa versione → originale
wiadomosci.gazeta.pl9 h fa

Szczyt Grupy Wyszehradzkiej. Tusk: Możemy nadawać ton w Europie

- V4 będzie jedną z największych potęg. Wszystko zależy od tego, czy wrócimy do tego sposobu sprzed wielu lat, opartego na zaufaniu, wzajemnej lojalności i wyczuciu wspólnych interesów - powiedział Donald Tusk.

Leggi questa versione → originale
  • martedì 23 giugno 2026·24.hu

    Tájékoztató: Magyar a V4-ek vezetőivel találkozott | 24.hu

    Közvetítésünk Magyar Péter és a Visegrádi Együttműködés vezetőinek gödöllői sajtótájékoztatójáról.

  • martedì 23 giugno 2026·24.hu

    Magyar a V4-ek felélesztését és konkrét javaslatokat is beharangozott | 24.hu

    Magyar Péter kedden Gödöllőn tárgyalt a Visegrádi Együttműködésben résztvevő többi ország vezetőivel, Andrej Babis cseh, Robert Fico szlovák, illetve Donald Tusk lengyel…

  • martedì 23 giugno 2026·hvg.hu

    Fico: Ismét nagyon erősek akarunk lenni – élőben a V4 csúcs utáni sajtótájékoztatóról

    Lengyel–Magyar Péter két jó barát – mondta Donald Tusk a V4-csúcs után hétfő este. Robert Fico és Andrej Babis is bizakodóan nyilatkozott nyitóbeszédében, igaz, Babis röviden.…

  • martedì 23 giugno 2026·24.hu

    Magyar Péter: The V4 is back! | 24.hu

    Bő félórás csúszással kezdődött a sajtótájékoztató, amit Magyar Péter azzal a felütéssel kezdett: The V4is back!, azaz, a Visegrádi Négyek visszatértek.

  • martedì 23 giugno 2026·24.hu

    Fico: ismét nagyon erősek akarunk lenni | 24.hu

    Robert Fico kezdetként köszönetet mondott a szívélyes fogadtatásért, majd fontos formátumnak nevezte a V4-et.

  • martedì 23 giugno 2026·wiadomosci.gazeta.pl

    Szczyt Grupy Wyszehradzkiej. Tusk: Możemy nadawać ton w Europie

    - V4 będzie jedną z największych potęg. Wszystko zależy od tego, czy wrócimy do tego sposobu sprzed wielu lat, opartego na zaufaniu, wzajemnej lojalności i wyczuciu wspólnych…

  • martedì 23 giugno 2026·24.hu

    Babis megköszönt egy jegyzetfüzetet, és azt mondta, a V4-ek Európa jövője | 24.hu

    Babis cseh miniszterelnök bízik az együttműködésben, majd megköszönt egy jegyzettömböt, amit kapott, és visszaemlékezett arra, hogy szép emlékei vannak korábbi V4-es…

  • martedì 23 giugno 2026·24.hu

    Tusk megköszönte Magyarnak, hogy visszaadta a reményt a V4-eknek | 24.hu

    Donald Tusk lengyel kormányfő kezdésként

  • martedì 23 giugno 2026·444.hu

    Visegrád visszatér: Gödöllőn fogadta Magyar Péter Ficót, Tuskot és Babist

    Vannak olyan pontok a külpolitikában, amik a későbbi együttműködést ellehetetlenítik - mondta Tusk Orbánról.

  • martedì 23 giugno 2026·24.hu

    Az ír mellett a német és az osztrák vezetőt is meghívhatják a V4+-ba | 24.hu

    Robert Fico az Inforádió kérdésére elmondta, hogy az ír unós elnökségre tekintettel az ország miniszterelnök mellett az osztrák és a német kancellárok meghívása is felmerült a…