Lengyel–Magyar Péter két jó barát – mondta Donald Tusk a V4-csúcs után hétfő este. Robert Fico és Andrej Babis is bizakodóan nyilatkozott nyitóbeszédében, igaz, Babis röviden. Több évnyi kihagyás után tartottak újra kormányfői csúcstalálkozót Csehország, Lengyelország, Magyarország és Szlovákia vezetői. A gödöllői Grassalkovich-kastélyban gyűltek össze, ott tájékoztatják a nyilvánosságot is. Percről percre közvetítésünk.

A miniszterelnök kedden a szlovák, a cseh és a lengyel miniszterelnökkel találkozik Gödöllőn. Napirend előtt azt mondta, azért dolgoznak, hogy az együttműködés a régió egyik…

A visegrádi négyek kormányfőinek gödöllői csúcsát hetek óta optimista nyilatkozatok előzték meg, a tetszhalott V4-et mindenki újra akarja építeni. A csúcson azonban előkerülhetnek…