Itthon
politika
V4-csúcs
Magyar Péter
Donald Tusk
Lengyel–Magyar Péter két jó barát – mondta Donald Tusk a V4-csúcs után hétfő este. Robert Fico és Andrej Babis is bizakodóan nyilatkozott nyitóbeszédében, igaz, Babis röviden. Több évnyi kihagyás után tartottak újra kormányfői csúcstalálkozót Csehország, Lengyelország, Magyarország és Szlovákia vezetői. A gödöllői Grassalkovich-kastélyban gyűltek össze, ott tájékoztatják a nyilvánosságot is. Percről percre közvetítésünk.
Itthon
politika
V4-csúcs
Magyar Péter
Donald Tusk

Tájékoztató: Magyar a V4-ek vezetőivel találkozott | 24.hu

Magyar a V4-ek felélesztését és konkrét javaslatokat is beharangozott | 24.hu

Visegrád visszatér: Gödöllőn fogadta Magyar Péter Ficót, Tuskot és Babist

Robert Fico a Magyar Péterrel való találkozóról: Mindkettőnk érdeke a folytatás | 24.hu

Orbán kormányzásának végére kiüresedett a V4, Magyarnak most nagy tervei vannak vele

Fico: ismét nagyon erősek akarunk lenni | 24.hu

Magyar Péter: The V4 is back! | 24.hu

Az ír mellett a német és az osztrák vezetőt is meghívhatják a V4+-ba | 24.hu

Tusk megköszönte Magyarnak, hogy visszaadta a reményt a V4-eknek | 24.hu

Babis megköszönt egy jegyzetfüzetet, és azt mondta, a V4-ek Európa jövője | 24.hu

Közvetítésünk Magyar Péter és a Visegrádi Együttműködés vezetőinek gödöllői sajtótájékoztatójáról.

Magyar Péter kedden Gödöllőn tárgyalt a Visegrádi Együttműködésben résztvevő többi ország vezetőivel, Andrej Babis cseh, Robert…

Vannak olyan pontok a külpolitikában, amik a későbbi együttműködést ellehetetlenítik - mondta Tusk Orbánról.

Amire nem is kell sokat várni, ugyanis június 23-án V4-csúcstalálkozón rendeznek Gödöllőn.

A visegrádi négyek kormányfőinek gödöllői csúcsát hetek óta optimista nyilatkozatok előzték meg, a tetszhalott V4-et mindenki…

Cseh és magyar források szerint a két ország részéről Bartha Tünde és Orbán Anita koordinálta az egyeztetéseket.