Robert Fico az Inforádió kérdésére elmondta, hogy az ír unós elnökségre tekintettel az ország miniszterelnök mellett az osztrák és a német kancellárok meghívása is felmerült a V4+-ba, akikkel az energiaárakról és a migráció kérdéséről is beszélhetnének.
Magyar azt mondta el a formátumról, hogy a meghívottak nem állandóan lennének jelen az együttműködésben, hanem akár úgy, hogy időről időre mások vesznek részt.
Babis hozzátette, hogy az állandó tagok téma szerint hívják majd meg más országok vezetőit.













