Robert Fico az Inforádió kérdésére elmondta, hogy az ír unós elnökségre tekintettel az ország miniszterelnök mellett az osztrák és a német kancellárok meghívása is felmerült a V4+-ba, akikkel az energ

A külügyminiszter az orosz energiafüggőségről is beszélt osztrák kollégájával közösen adott interjújában.

Közvetítésünk Magyar Péter és a Visegrádi Együttműködés vezetőinek gödöllői sajtótájékoztatójáról.