Babis cseh miniszterelnök bízik az együttműködésben, majd megköszönt egy jegyzettömböt, amit kapott, és visszaemlékezett arra, hogy szép emlékei vannak korábbi V4-es tárgyalásokról.

Szerinte az együttműködés négy országa Európa jövője.

Meggyőződése, hogy jól fog működni a csoportjuk, ahogy régebben is, és azt is hiszi, hogy eredményeket fognak elérni.

Babis szerinti fontos téma az ír uniós soros elnökség alatt a közös költségvetés mellett például a Co2-kvóták kérdése is is. Azt mondta, mind a négyen a a kohézió barátai.

Szajki Bálint / 24.hu