Magyar Péter kedden Gödöllőn tárgyalt a Visegrádi Együttműködésben résztvevő többi ország vezetőivel, Andrej Babis cseh, Robert Fico szlovák, illetve Donald Tusk lengyel miniszterelnökökkel.

A miniszterelnök kedden a szlovák, a cseh és a lengyel miniszterelnökkel találkozik Gödöllőn. Napirend előtt azt mondta, azért dolgoznak, hogy az együttműködés a régió egyik…

A visegrádi négyek kormányfőinek gödöllői csúcsát hetek óta optimista nyilatkozatok előzték meg, a tetszhalott V4-et mindenki újra akarja építeni. A csúcson azonban előkerülhetnek…