Bő félórás csúszással kezdődött a sajtótájékoztató, amit Magyar Péter azzal a felütéssel kezdett: The V4is back!, azaz, a Visegrádi Négyek visszatértek.

A miniszterelnök kedden a szlovák, a cseh és a lengyel miniszterelnökkel találkozik Gödöllőn. Napirend előtt azt mondta, azért dolgoznak, hogy az együttműködés a régió egyik…

A visegrádi négyek kormányfőinek gödöllői csúcsát hetek óta optimista nyilatkozatok előzték meg, a tetszhalott V4-et mindenki újra akarja építeni. A csúcson azonban előkerülhetnek…