Emil Jędrzejewski nagłośnił nieprawidłowości, do których miało dochodzić w Warszawskim Szpitalu Południowym. 'Wyborcza' ustaliła, że lekarz nie jest bezstronny w tej historii.

Były ordynator oddziału chirurgii, który nagłośnił aferę w Szpitalu Południowym, jest w sporze z tym szpitalem o pół miliona złotych. Miał dopisywać się do zabiegów, które…

Emil Jędrzejewski nagłośnił nieprawidłowości, do których miało dochodzić w Warszawskim Szpitalu Południowym. 'Wyborcza' ustaliła, że lekarz nie jest bezstronny w tej historii.