Dr Emil Jędrzejewski zeznawał w sprawie nieprawidłowości, do jakich miało dochodzić na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w warszawskim Szpitalu Południowym.

Dr Emil Jędrzejewski pełnił funkcję ordynatora oddziału chirurgii w nowym Szpitalu Południowym na Ursynowie. Odszedł w atmosferze konfliktu i - jak sam dziś sugeruje - został zwolniony, bo jako jeden z niewielu próbował głośno sprzeciwić się praktykom, jakie zastał na tamtejszym SOR-ze.

W środę po godzinie 12.30 lekarz stawił się w siedzibie Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Dziennikarze pytali go o dowody na nieprawidłowości, ale nie chciał rozmawiać: - Ja już się wypowiedziałem do mediów - stwierdził.

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.

Materiał promocyjny