Reprezentacja Urugwaju odpadła z mistrzostw świata po porażce 0:1 z Hiszpanią i zdobyła zaledwie dwa punkty w grupie. "To była kampania naznaczona powtarzającymi się błędami, która po raz drugi z rzędu zakończyła się w fazie grupowej" - komentują urugwajskie media po porażce swojej reprezentacji.
Fot. Raquel Cunha / REUTERS
Reprezentacja Urugwaju kompletnie zawiodła podczas mistrzostw świata. Kadra Marcelo Bielsy zdobyła zaledwie dwa punkty w trzech meczach, remisując 1:1 z Arabią Saudyjską i 2:2 z Republiką Zielonego Przylądka. Na sam koniec Urugwaj przegrał 0:1 z Hiszpanią, a Fernando Muslera popełnił fatalny błąd przy strzale Alexa Baeny. - Zasłużyliśmy na siedem punktów, a zdobyliśmy tylko dwa. Jestem odpowiedzialny za to roczarowanie - mówił Bielsa w pomeczowych wywiadach.
Zobacz wideo
Urugwaj rozpacza po odpadnięciu z mundialu. "Nic się nie zmienia"
















