Reprezentacja Urugwaju odpadła z mistrzostw świata po porażce 0:1 z Hiszpanią i zdobyła zaledwie dwa punkty w grupie. 'To była kampania naznaczona powtarzającymi się błędami, która po raz drugi z rzędu zakończyła się w fazie grupowej' - komentują urugwajskie media po porażce swojej reprezentacji.

Dziewięć z dwunastu grup zakończyło już swoje zmagania na tegorocznym mundialu. Wiele drużyn może świętować bezpośredni awans do fazy pucharowej, a powiększa się też grono…

Reprezentacja Urugwaju odpadła z mistrzostw świata po porażce 0:1 z Hiszpanią i zdobyła zaledwie dwa punkty w grupie. 'To była kampania naznaczona powtarzającymi się błędami,…