"Jestem zszokowana". Rzeczniczka klubu KO reaguje na rewelacje byłego ordynatora
24 czerwca 2026, 10:25
- Kontrole sprawdzą, czy osoby przyjmowane na SOR w Szpitalu Południowym przechodziły standardową ścieżkę i czy były przyjmowane w kolejności zgodnie ze stanem zdrowia, a nie jakimiś innymi kryteriami - powiedziała Dorota Łoboda.
Fot. Adam Stępień / Agencja Wyborcza.pl
Rzeczniczka klubu parlamentarnego Koalicji Obywatelskiej Dorota Łoboda skomentowała sprawę Warszawskiego Szpitala Południowego w środę 24 czerwca w TVP Info. - Ja myślę, że dokumentacja medyczna jest pewnie już zabezpieczona, dlatego że postępowanie prokuratury w związku z nieprawidłowościami w szpitalu już się toczy - powiedziała.














