Radni z Dąbrowy Górniczej alarmują, że dojdzie do połączenia tamtejszej porodówki z działającą w Szpitalu Miejskim w Sosnowcu. Lekarze mówią, że to dobre rozwiązanie.
"W przestrzeni publicznej coraz częściej pojawiają się informacje dotyczące utworzenia Zagłębiowskiego Centrum Położniczego. Jeżeli te informacje się potwierdzą, będziemy mieli do czynienia nie tylko ze zmianą organizacyjną, ale de facto z likwidacją oddziału położniczo-ginekologicznego w Dąbrowie Górniczej. Nie ukrywam, że nie zgadzam się z takim kierunkiem. Nasz oddział położniczy w ostatnich latach należał do najlepiej ocenianych w regionie. Miał doskonałą kadrę, bardzo dobre opinie pacjentek i potencjał do dalszego rozwoju. Należało wcześniej myśleć o jego rozbudowie, zwiększeniu zakresu działalności czy lepszym wykorzystaniu infrastruktury szpitala" - napisała w serwisach społecznościowych Martyna Głowacka, dąbrowska radna z KO.
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Materiał promocyjny
pedofilia w kościele














