Nie wiem, kto spalił to auto, nie znam żadnego z oskarżonych, ale nie mam już roszczeń. Szkoda została spłacona - zeznała Katarzyna G. podczas rozprawy w procesie Torcidy.
Kobieta przyjechała w poniedziałek 22 czerwca do Sądu Okręgowego w Gliwicach. W zabezpieczonej sali rozpraw toczy się tam proces 32 pseudokibiców Górnika Zabrze oskarżonych o udział w zorganizowanej grupie przestępczej Torcida.
Dodatkowo prokuratura zarzuciła im produkcję i handel ogromnymi ilościami narkotyków, liczne pobicia i bójki, groźby karalne, niszczenie mienia, a także sprowadzenie zagrożenia katastrofą w ruchu lądowym na autostradzie.
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Materiał promocyjny













