Emil Jędrzejewski domaga się od Szpitala Południowego miliona złotych z zysku zarobionego przez oddział chirurgii, gdzie był ordynatorem. Z zamówionego przez warszawski szpital audytu wynika, że zysk wynikał z zastosowania 'kreatywnej księgowości'.

Były ordynator chirurgii Szpitala Południowego dr Emil Jędrzejewski wystąpił we wtorek w Kanale Zero. Twierdzi, że na skutek błędów dr. Dawida Kacprzyka 'ginęli ludzie', a w…

Były ordynator chirurgii Szpitala Południowego dr Emil Jędrzejewski wystąpił we wtorek w Kanale Zero. Twierdzi, że na skutek błędów dr. Dawida Kacprzyka 'ginęli ludzie', a w…