Határérték-túllépések miatt azonnali hatállyal felfüggesztették a Semcorp debreceni üzemének egyes tevékenységeit, egy éven belül másodszor.

A város büntetőfeljelentést tesz, amiért a Semcorp vélhetően környezetszennyezést okozott a felszín alatti vizekben. Debrecen emellett szigorú kivizsgálást kér a környezetvédelmi…

„Ez egyszerűen elfogadhatatlan!” – mondta Papp László, miután megtudta, hogy a gyár területén szennyeződtek a felszín alatti vizek. Még feljelentést is tett az ügyben.