Óbuda polgármestere szerint közpénzből finanszírozott civil kampány folyt ellene és Bús Balázs mellett. Búst, aki 2019-ig vezette a III. kerületet, majd az NKA alelnöke lett, kedden őrizetbe vették a

Óbuda volt fideszes polgármestere az elmúlt években a Nemzeti Kulturális Alap alelnöke volt. Most 17 milliárdos hűtlen kezeléssel gyanúsítják.

Hűtlen kezelés gyanújával hallgatták ki őket.