A Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Oktatókórházban végzett vízminőség ellenőrzések során a szakemberek a vízhálózat egyes pontjain olyan mikrobiológiai eltéréseket azonosítottak, amely indokolttá tette a megelőző intézkedések azonnali bevezetését – írta megkeresésünkre a nyíregyházi kórház, miután azt az információt kaptuk, hogy az intézményben fogyasztásra és mosakodásra sem alkalmas a csapvíz.
A megelőző intézkedések az intézmény honlapján is elérhető tájékoztatás szerint érintik a
Cardiovascularis Centrum (CVC) épületét,
a Sebészeti Tömböt,
a Rehabilitáció épületét,












