A Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Oktatókórházban végzett vízminőség ellenőrzések során a szakemberek a vízhálózat egyes pontjain olyan mikrobiológiai eltéréseket azonosítottak, amely indokolttá tette a megelőző intézkedések azonnali bevezetését – írta megkeresésünkre a nyíregyházi kórház, miután azt az információt kaptuk, hogy az intézményben fogyasztásra és mosakodásra sem alkalmas a csapvíz.

A megelőző intézkedések az intézmény honlapján is elérhető tájékoztatás szerint érintik a

Cardiovascularis Centrum (CVC) épületét,

a Sebészeti Tömböt,

a Rehabilitáció épületét,