Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!Az elmúlt napokban tapasztalt kánikula miatt Ráckevén, Dömsödön és Szigetbecsén esténként komoly gondok vannak az ivóvízellátással – derül ki az RTL Híradó riportjából.A szolgáltató szerint a hétvégén úgy megnőtt a fogyasztás, hogy ez hatással van a teljes rendszerre. Ez a fogyasztóknál úgy jelenik meg, hogy több háztartásnál csak csordogál a víz, alig van nyomás.A szolgáltató korábban értesítette az érintett települések lakóit, hogy keddtől fennakadások lehetnek a vízszolgáltatással, és mindenkit arra kért, hogy spóroljanak az ivóvízzel.PartnereinktőlÁllítsd be a Telexet megbízható forrásnak!Kövess minket Facebookon is! Legfontosabb További élő árfolyamok! Friss hírek
A hőség miatt túlterhelődött a rendszer, több helyen is csak csöpög a víz a csapból
A szolgáltató azt kéri a lakóktól, hogy takarékoskodjanak az ivóvízzel.
A nyári kánikula során a vízvétel ugrásszerűen nőtt, túlterhelve az ivóvízrendszert Ráckevén, Dömsödön és Szigetbecsén, nyomáscsökkenséget okozva. Az infrastruktúra szűk kapacitása azt jelzi: kritikus rendszerek dinamikus skálázás nélkül nem ellenállóak szélsőséges terhelésre.











