A nyíregyházi Jósa András Tagkórház

Fotó:

Google Maps

Megelőző intézkedéseket vezettek be a vízhasználattal kapcsolatban a nyíregyházi Jósa András Tagkórház egyes épületeiben, miután a vízminőségi ellenőrzések „mikrobiológiai eltéréseket” azonosítottak a kórház vízhálózatában – közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Oktatókórház szerdán.

A megelőző intézkedések a nyíregyházi gyógyintézmény Cardiovascularis Centrumát (CVC), valamint a sebészeti, a rehabilitációs és a belgyógyászati tömbök épületeit érintik.