Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!Befejeződött a hűtési rendszer javítása az Országos Onkológiai Intézetben, számolt be róla Facebookon Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter. Azt írta: az intézmény vezetésével folytatott egyeztetésen számos fontos kérdést áttekintettek, majd felkeresték azokat a műtőket, amelyek jelenleg raktárként funkcionálnak, és felújításuk több mint időszerű.„Dolgozunk azon, hogy a daganatos betegek a lehető legjobb ellátásban részesüljenek Magyarországon, már belátható időn belül” – írta.Június 22-én érkezett a hír, hogy átmenetileg módosítani kellett az Országos Onkológiai Intézet műtéti rendjét a 3-as épület műtői légtechnikai és klimatizációs rendszerének meghibásodása, valamint a tartós hőhullám miatt. Hegedűs Zsolt akkor azt írta: repülővel érkeztek a speciális alkatrészek a klímarendszer javításához.PartnereinktőlÁllítsd be a Telexet megbízható forrásnak!Kövess minket Facebookon is! Legfontosabb További élő árfolyamok! Friss hírek