- W tej chwili chcę rzucić tenis - wypaliła po odpadnięciu z Roland Garros Aryna Sabalenka. Liderka światowego rankingu zakończyła tamten turniej, przegrywając 10 gemów z rzędu z Dianą Sznajder. W decydującym trzecim secie było 0:6. Teraz sytuacja się powtórzyła. Z turnieju w Berlinie Sabalenka również odpadła po porażce 0:6 w trzeciej partii z Jessicą Pegulą. Zaraz potem zaskoczyła swoim zachowaniem.

Fot. REUTERS/Fabrizio Bensch

Aryna Sabalenka na kolejny tytuł czeka od marca i triumfu na kortach w Miami. Już wiadomo, że w Berlinie się go nie doczeka. W sobotnim półfinale wyeliminowała ją Jessica Pegula. Sytuacja w pewnym stopniu przypominała ćwierćfinał zakończonego niedawno Roland Garros.

Zobacz wideo Hit! Polonia w Chicago oszalała na punkcie Lewandowskiego

Tak Sabalenka potraktowała dziennikarzy. Oto co zrobiła po porażce w Berlinie