Otthoni munkavégzést rendelt el a kormány a közszférában hétfőtől – derült ki Magyar Péter posztjából.

Holnaptól tetőzik a hőség. A közszférában otthoni munkavégzést rendelünk el, és lehetőség szerint erre kérünk minden munkáltatót. Javasoljuk a kinti munkavégzés elhalasztását

– írta a posztjában miniszterelnök.

A hőség kedden tetőzik, a hidegfront csütörtökön érkezik.

Kapcsolódó