Pénteken reggel 9-től újra ülésezik a Fővárosi Közgyűlés. A napirenden több mint negyven előterjesztés szerepel, köztük a taxis tarifaemelés. A tavaly szeptemberi ülés idején a taxisok egész nap tüntettek, és az ülést is megzavarták. A követeléseik között szerepelt a tarifa 20-25 százalékos emelése is, erre azonban akkor nem került sor.A tarifaemelés a legutóbbi, májusi közgyűlésen is téma volt. Kiss Ambrus, a városháza főigazgatója előzetesen kiemelte mivel 2023 márciusa óta nem volt tarifaemelés, ezért ez mostanra elkerülhetetlen. Hozzátette, több hónapos vizsgálat után arra jutottak, hogy 27 százalékos emelést fognak javasolni. Ez alapján az alapdíj 1100 forintról 1400 forintra, a kilométerdíj 440 forintról 560 forintra, a percdíj pedig 110 forintról 140 forintra nőtt volna.A javaslatot azonban a testület 5 igen és 3 nem szavazattal 19 tartózkodás mellett elutasította.Karácsony a péntek közgyűlésre egy újabb verziót terjesztett be, ez némiképp mérsékeltebb emelést jelentene. A friss számok szerintaz alapdíj 1300, a kilométerdíj 520, a percdíj pedig 130 forintra nőne. A javaslat tartalmaz egy extra reptéri fuvardíjat is, ami 800 forint lenne, illetve szintén 800 forintos előrendelési díjat.ReklámszabályozásKedden az Országgyűlés elfogadta a politikai reklámok visszaszorításáról szóló törvényjavaslatot, amire reagálva a főváros is szigorítaná a saját szabályozását. A közgyűlés elé kerülő javaslat szerint általánosan betiltanák az óriásplakátok és más hasonló méretű reklámeszközök elhelyezését. Korlátoznák a hirdetőoszlopokat is, ezeket is szinte teljes egészében tiltanák.A Nagykörút pesti szakaszán, a Kiskörút pesti szakaszán, a Bajcsy-Zsilinszky út, az Andrássy út, a Rákóczi út és az Üllői út körutak közötti szakaszán ezek megmaradhatnának, azonban mindenhonnan máshonnan kitiltanák, illetve leszerelnék őket. Szintén betiltanák a reklámhálókat, legyen szó általános vagy építési reklámhálóról. https://hvg.hu/360/20260625_kozteruleti-reklamok-oriasplakatok-uj-szabalyozas-koltai-viktor-pont-reklam-jcdecaux-publimontÁltalános jelleggel tiltanák az épületre, falra, kerítésre, kioszkra vagy épületnek nem minősülő építményre szerelt reklámeszközök elhelyezését. Az általános tilalom alól csak az úgynevezett vonalszerű reklámok képeznek kivételt. Ezek azok a tetőreklámok – hagyományosan neonreklámok voltak –, amelyek „szerkezetileg betűkből, számokból vagy grafikai jelekből áll, és amelynek külső határvonalát ezen elemek alakja adja”.Szintén drasztikus lépés, hogy a BKV által üzemeltetett járművek külső felületén lévő reklámokat is tiltanák, a belső hirdetések viszont maradhatnának.A G7 cikke szerint ezzel a jelentősen csökkenne a közlekedési vállalat bevétele, amely tavaly egymilliárd forinthoz jutott a hirdetésekből, ami az összes, 212 milliárd forintos bevétel fél százaléka volt. A lap kiemelte, hogy a javaslat az úgynevezett információs eszközöket is tiltaná. Ezek közé tartoznak például azok a digitális kijelzők, amelyek közérdekű vagy közlekedési információt is szolgáltatnak (például utastájékoztatás) a reklámok mellett.A korrupciós-botrány hatására felülvizsgálnák a kertészeti munkákatAz elmúlt hetekben a HVG is többször írt a pártokon átívelő, parkfenntartással és közétkeztetéssel kapcsolatos korrupciós botrányról, amelynek a szálai jelen tudásunk – illetve Karácsony Gergely elmondása és az ügy koronatanújának vallomása szerint – a fővárosig nem ért el, legalábbis az erre szánt korrupciós pénzek nem értek célt. Balogh Balázs, a Tisza frakciójának képviselője ugyanakkor benyújtott egy javaslatot, ami előírná annak a vizsgálatát, hogy az elmúlt öt évben mely fővárosi cégnek volt szerződése a botrányban érintett vállalatokkal. A második pont pedig ezen szerződések vizsgálatáról szól, különös tekintettel arra, hogy a vállalkozó valóban elvégezte-e a vállalt munkát.Scherer Péter emlékpad, filmforgatás, elektromos rollerek és galambokGulyás Gergely Kristóf, a Fidesz-KDNP frakció tagja kezdeményezte, hogy a nemrég elhunyt Scherer Péter emlékére emlékpadot és emléktáblát állítsanak a Margit-szigeten, erről is szavaznak majd a nap során. A Podmaniczky Mozgalom javaslata pedig a filmforgatások miatti közösségi közlekedési korlátozások engedélyezési rendjét módosítaná. Utóbbi téma azután került előtérbe, hogy a múlt hétvégén forgatás miatt szombaton és vasárnap is lezárták a 2-es metró pesti szakaszát, amiért a producer cég 50 millió forintot fizetett.A javaslat szerint a jövőben a BKV-nak a BKK-val történt egyeztetése után kötelessége lenne a Tulajdonosi Bizottság és a Klímavédelmi, Közlekedési és Városfejlesztási Bizottság (KKVB) előzetes engedélyét kérni minden olyan lezárás, terelés vagy forgalomkorlátozás esetén, amely üzemidő alatt történik, eléri vagy meghaladja a folyamatos 6 óra időtartamot, és a nappali csúcsidőszakot is érinti. Amennyiben a metróhálózat lezárásáról lenne szó (akár megálló, akár az alagúti szakasz érintett), úgy minden esetben köteles lenne a BKV kikérni a fenti engedélyt, függetlenül a filmforgatás időtartamától.Ez utóbbi javaslat sorsa egyelőre kétséges, mivel Számadó Tamás főjegyző egy észrevételben megjegyezte, hogy ehhez szükséges a Szervezeti és Működési Szabályzat (Szmsz) módosítása is, mivel ez jelenleg nem sorolja sem a Tulajdonosi Bizottság, sem a KKVB feladatkörébe a filmforgatással kapcsolatos forgalomkorlátozások jóváhagyását.Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter június elején közölte, hogy ugyan a KRESZ átfogó reformra szorul, ez hosszú időt vesz igénybe, az elektromos rollerekre vonatkozó szabályokat viszont már ezt megelőzően módosítani fogják.A pénteki közgyűlésen is téma lesz a rollerszabályozás, két ezzel kapcsolatos javaslat is érkezett. Béres András (Párbeszéd - Zöldek) javaslata felkérné a főplgármestert, hogy az új KRESZ-szabályokról (amikorra ezek életbe lépnek) dolgozzon ki és valósítson meg átfogó fővárosi kommunikációs kampányt. Ennek fókuszában az új szabályok, a kötelező biztonsági előírások és a biztonságos közlekedési morál kerülhet majd.A javaslat szintén Karácsonyt bízná meg a javaslat az e-rollerek bérbeadásával foglalkozó vállalkozásokkal kötött közterület-használati és más együttműködési szerződések felülvizsgálatával (különös tekintettel a szoftveres korlátozások, például sebességlimit vagy geofencing) meglétére. Illetve az is Karácsony feladata lenne, hogy a BKK bevonásával készítsen előterjesztést bizonyos fővárosi területek védett övezetté nyilvánításáról, ahová vagy nem, vagy csak szigorúbb sebesség korlátozásokkal hajthatnak be az elektromos rollerek. https://hvg.hu/360/20240805_hvg-roller-reneszansz-praktikus-kontra-veszelyes-ki-all-volannal-kozlekedesKeszthelyi Dorottya (Demokratikus Koalíció) hasonló tartalmú javaslatot nyújtott be, ez azt a feladatot adná a főpolgármesternek, hogy egyeztessen a kormányzati szervekkel a nagyteljesítményű e-rollerek „gépi meghajtású jármű kategóriába sorolásáról” és a „gázkaros” elektromos kerékpárok segédmotoros kerékpárrá minősétéséről. Utóbbi javaslatban is szerepel a balesetmentes közlekedés témájában indított kommunikációs kampány, illetve arra is felkérné Karácsonyt, hogy tájékoztassa a Klímavédelmi, Közlekedési és Városfejlesztási Bizottságot a bérelhető e-rollerekkel kapcsolatos adatokról, közterület-használatról, tapasztalatokról, hatósági intézkedésekről, kiadásokról, bevételekről.Baranyi Krisztina ferencvárosi polgármester javaslata a galambok elszaporodását kezelné. A képviselő egy spanyolországi példát hozott, ahol felmérték a lakossági igényeket, véleményeket és a vadgalambok etetésére irányuló motivációkat, majd ezt követően éveken át folytattak szemléletformáló kampányt, illetve gyógyszeres kezeléssel csökkentették a galambok szaporodását.A képviselő által idézett tanulmány szerint a galamb-fogamzásgátló hatására két év alatt közel 50 százalékkal csökkent a madarak egyedszáma Barcelonában. A javaslat alapján felkérnék a főpolgármestert, hogy vizsgálja meg hasonló intézkedések bevezetésének lehetőségét Budapesten, ennek eredményéről és a szakmai előkészítésről tájékoztassa a Klímavédelmi, Közlekedési és Városfejlesztési Bizottságot, majd „készítse elő a vadgalambok fogamzásgátlásának alkalmazását a következő költési időszakra”.Nyitóképünk illusztráció, fotó: HVG / Cabrera Martin
A rollerszabályozás, a galamb fogamzásgátlás, a taxis tarifaemelés és a buszos reklámok tiltása is a Fővárosi Közgyűlés elé kerül
Az Országgyűlés után a főváros is újraszabályozná a reklámokat, drasztikus változtatásokkal és tiltásokkal. A múlt havi kudarc után újra nekifutnának a taxisok tarifamódosításának és még a parkfenntartással kapcsolatos korrupciós botrányra is reagálnának, illetve a galambok szaporodását is megelőznék.











