A nyári szünet előtti utolsó ülését tartja a Fővárosi Közgyűlés, téma van bőven, a taxisrendelet módosításától a költségvetés felfüggesztésének módosításáig, meglátjuk, mire jutnak a képviselők.

Karácsony Gergely nekiveselkedett az ülésnek.

Fotó:

Németh Dániel/444

Kapásból eskütétellel kezdődött az ülés, mivel a Fidesz és a Tisza 2-2 képviselője (Szentkirályi Alexandra és Radics Béla, illetve Bujdosó Andrea és Porcher Áron ) is átült a parlamentbe. Az új tagok: