Papp László bekeményített

Vizsgálatot kér, akár be is záratná a Semcor gyárat és büntető feljelentést tesz Papp László debreceni polgármester.Kezdetben hevesen védte a gyárat, most már nem teszi.

Betelt a pohár! címmel posztolt rövid videót Papp László, Debrecen fideszes polgármestere.

A videó erős bejelentéssel indul:

„A környezetvédelmi hatóságtól Debrecen önkormányzata és a debreceni vagyonkezelő azt a tájékoztatást kapta, hogy a Semcorp területén olyan környezetvédelmi szennyezés történt, amely határértéken felüli környezetszennyezést mutat ki a felszín alatti vizekben.”