- To był niesamowity turniej dla Mai, zmieniający życie o 180 stopni. Najbardziej można doceniać to, jaką drogę przeszła. To piękna historia - mówi Iga Świątek. W wywiadzie dla WP SportoweFakty sześciokrotna mistrzyni Wielkiego Szlema komplementuje Chwalińską po awansie do finału Roland Garros. Finału, którego Świątek akurat nie widziała.
fot. Instagram
Maja Chwalińska (21. WTA) awansem do finału Roland Garros podtrzymała dobrą passę polskiego tenisa na paryskich kortach - w latach 2020-2024 aż czterokrotnie o tytuł grała (za każdym razem skutecznie) Iga Świątek (3. WTA), która jest pod wrażeniem osiągnięć dobrze sobie znanej zawodniczki.
Zobacz wideo Niebywała historia chwalińskiej. Przeżyła koszmar, teraz rządzi w Roland Garros
Iga Świątek zachwyca się sukcesem Mai Chwalińskiej. "Niesamowity turniej"






