A brutális hőség miatt sokan inkább este mennek a sürgősségire, ilyenkor viszont kevesebb a dolgozó és többet kell várni.

Az egészségügyi miniszter arra kér mindenkit, jól gondolják át, mielőtt részt vesznek egy szabadtéri eseményen.

A tartós hőség komoly egészségügyi kockázatot jelent, figyelmeztet az országos tiszti főorvos.

A brutális hőség miatt sokan inkább este mennek a sürgősségire, ilyenkor viszont kevesebb a dolgozó és többet kell várni.

Azt kéri, a sürgősségi osztályokat csak valóban indokolt esetben keressék fel!

Az egészségügyi miniszter felhívta a figyelmet arra, hogy sokan a nappali forróság helyett inkább az esti, éjszakai, hűvösebb órákban keresik fel az osztályokat, amikor általában…

Hegedűs Zsolt szerint ekkor ugyan hűvösebb idő van, de kevesebb a személyzet az osztályokon.