Prokuratura Rejonowa Warszawa-Ursynów prowadzi śledztwo w sprawie podrobienia w prosektorium Warszawskiego Szpitala Południowego kart zgonu 20 osób - poinformował w czwartek rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Piotr Antoni Skiba.

Ministerstwo Zdrowia zleciło kontrolę świadczeń udzielanych na SOR-ze Szpitala Południowego w Warszawie. Postępowanie obejmie także przypadki zgonów pacjentów oraz sposób…

Waldemar Żurek przekazał, że prokuratura analizuje postępowania dotyczące Warszawskiego Szpitala Południowego, które prowadzono od 2023 roku. - Ja nadzoruję bezpośrednio te…