Vasárnap este egy magányos, 58 éves férfi dobálta a Dunába a Pride-zászlókat, szerdán már pártaktivisták akcióztak csoportosan.

Videó is van arról, hogy a zászlót leszedik és a Dunába vetik, feljelentést tesz a Főpolgármesteri Hivatal.

Ő mondjuk nem ezeket a szavakat használta, de a lényeg kb. ez.