Posłanka KO Małgorzata Pępek została skrytykowana po publikacji Kanału Zero. Portal twierdzi, że dzięki znajomościom wykonała gastroskopię po trzech tygodniach oczekiwania. Parlamentarzystka zapewnia, że skorzystała ze zwolnionego terminu i nie złamała żadnych zasad.

Posłanka Koalicji Obywatelskiej Małgorzata Pępek wepchnęła się w szpitalu w Żywcu na badania poza kolejką - informuje portal Zero.pl. Placówkę wykryła nieprawidłowość i upomniała…

Średni czas oczekiwania na badanie wynosił ponad 23 miesiące, czyli blisko dwa lata. Małgorzata Pępek czekała na nie zaledwie trzy tygodnie.