Posłanka Koalicji Obywatelskiej Małgorzata Pępek wepchnęła się w szpitalu w Żywcu na badania poza kolejką - informuje portal Zero.pl. Placówkę wykryła nieprawidłowość i upomniała posłankę. W odpowiedzi Pępek zasypywała szpital pismami i krytykowała jego dyrekcję.

Posłanka Koalicji Obywatelskiej Małgorzata Pępek wepchnęła się w szpitalu w Żywcu na badania poza kolejką - informuje portal Zero.pl. Placówkę wykryła nieprawidłowość i upomniała…

Średni czas oczekiwania na badanie wynosił ponad 23 miesiące, czyli blisko dwa lata. Małgorzata Pępek czekała na nie zaledwie trzy tygodnie.