NJEMAČKA je izgubila od Ekvadora (1:2) u zadnjoj utakmici skupine E na Svjetskom prvenstvu. Taj joj poraz nije naštetio jer je pobjedama u obje prethodne utakmice osigurala prvo mjesto te prolazak u osminu finala. Nakon utakmice Deniz Undav komentirao je poraz pred kamerom njemačkog DAZN-a: "Osjećam da je Ekvador želio pobjedu više od nas."

Undav je inače najbolji strijelac Njemačke na turniru. Postigao je tri gola. Jedan protiv Curacaa i dva protiv Obale Bjelokosti. Njemački izbornik Julian Nagelsmann na istom je mjestu dobio novinarsko pitanje je li Ekvador želio pobjedu više od Njemačke. Odgovorio je: "To je glupost."

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Sažetak utakmice možete pogledati OVDJE. Njemačka je u prethodnim utakmicama pobijedila Curacao (7:1) i Obalu Bjelokosti (2:1). U prvoj nokaut rundi čeka trećeplasirane reprezentacije iz jedne od ovih skupina: C, D ili F.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.