NOGOMETNA reprezentacija Ekvadora pobijedila je Njemačku s 2:1 u zadnjoj utakmici grupne faze skupine E Svjetskog prvenstva. Ekvadorci su tako napravili sjajnu stvar za svoj plasman u drugi krug. Imaju četiri boda i trenutno su najbolja trećeplasirana momčad.

Što su nakon utakmice izjavili izbornici?

"Moramo naučiti da nakon dobrog starta i zabijenog gola igramo s više koncentracije. Ne smijemo samo tako krenuti mijenjati pozicije. Večeras je bilo previše slobode. Moramo biti strpljiviji i imati više strukture na svim pozicijama. I povrh toga smo gubili previše lopti. U nekom trenutku postaje jako teško igrati", rekao je njemački izbornik Julian Nagelsmann.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

"Nije bitno što meni znači ova pobjeda. Ovo je za naše ljude. Igrači su im donijeli ovo zadovoljstvo. Neka slave i vesele se", izjavio je izbornik Ekvadora Sebastian Beccacece.