HRVATSKA nogometna reprezentacija je u ključnoj utakmici drugog kola Svjetskog prvenstva teškom mukom pobijedila Panamu 1:0 i tako ostala u igri za prolazak skupine. Jedini pogodak na utakmici u Torontu postigao je Ante Budimir u 54. minuti. Hrvatska je tako stigla do prva tri boda na ovom SP-u nakon uvodnog poraza od Engleske.
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Marco Pašalić nakon utakmice je izjavio: "Bila je teška utakmica, teško prvo poluvrijeme. Ne mogu reći da je Panama loše igrala, čvrst nogomet. Da smo iskoristili one moje šanse, prvu ili drugu, bila bi lakša pobjeda. Imao sam prilike tijekom utakmice da ulazim u sredinu, nije bilo lako jer je protivnik bio dobar. Nažalost, nisam zabio, ali je najbitnija pobjeda i tri boda. Idemo s pozitivnim osjećajem prema Gani."
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .






