HRVATSKA nogometna reprezentacija je u ključnoj utakmici drugog kola Svjetskog prvenstva teškom mukom pobijedila Panamu 1:0 i tako ostala u igri za prolazak skupine. Jedini pogodak na utakmici u Torontu postigao je Ante Budimir u 54. minuti. Hrvatska je tako stigla do prva tri boda na ovom SP-u nakon uvodnog poraza od Engleske.
Marin Pongračić igrao je od prve minute ispred Luke Vuškovića. Nakon pobjede je izjavio: "Drago mi je da nismo primili gol, što je bitno. Ima još potencijala da možemo bolje igrati, trebali smo zabiti drugi gol da zatvorimo utakmicu, ali pobjeda je najvažnija.
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Presudno je bilo igrati srcem, agresivno, biti uz čovjeka, puno energije, a kad su oni morali riskirati, mi smo se bacali na glavu u svakom duelu, to je najvažnije. Bilo je situacija gdje moramo biti bolji, ali bitan je stav i rezultat", rekao je.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.







