HRVATSKA nogometna reprezentacija je u ključnoj utakmici drugog kola Svjetskog prvenstva teškom mukom pobijedila Panamu 1:0 i tako ostala u igri za prolazak skupine. Jedini pogodak na utakmici u Torontu postigao je Ante Budimir u 54. minuti. Hrvatska je tako stigla do prva tri boda na ovom SP-u nakon uvodnog poraza od Engleske.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Josip Stanišić, asistent za Budimirov gol, prokomentirao je utakmicu: "Bilo je teško, to se i vidjelo u prvom dijelu. Teško ih je bilo probiti, morali smo biti strpljivi, treba imati i sreće. Danas smo možda imali sreće, ali je najbitnije pobijediti. Odigrao sam Pašaliću loptu i nadao sam se da će me naći. Našao me, vidio sam kako Budimir ide na drugu stativu i probao sam odigrati čvrstu loptu. Golgeter je bio tamo gdje golgeter treba biti i sretan sam jer smo pobijedili."

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.

Ovo je .