HRVATSKA nogometna reprezentacija pobijedila je Panamu 1:0 u Torontu u drugoj utakmici 2. kola skupine L. Jedini gol na utakmici zabio je Ante Budimir u 54. minuti. Budimir je ušao na poluvremenu s klupe umjesto Petra Muse i postao junak. Hrvatska ima tri boda nakon dva kola i na trećem je mjestu skupine.

U zadnjem kolu igra protiv Gane u subotu, 27. lipnja u 23 sata. S pobjedom osigurava najmanje drugo mjesto i sigurno prolazi skupinu. S remijem ostaje treća i s četiri boda vrlo vjerojatno ide dalje, a s porazom i tri boda može ići dalje, no šanse za to nisu prevelike.

Dalić: Bilo je teško, ali smo se izvukli

Zlatko Dalić izjavio je: "Vrlo teška utakmica, borbena. Protivnik jako opasan, nismo ništa napravili u prvom dijelu u otvaranju igre. Tri boda su najvažnija i još smo u igri. Bilo je teško, ali smo se izvukli. Trebala nam je ova pobjeda i tri boda da se dignemo."

Modrić: Imam osjećaj kao da smo igrali u nekom grču i to se osjetilo