Vádat emeltek egy óvónővel szemben, aki celluxszal ragasztotta le egy ötéves kislány száját egy Gödöllőhöz közeli óvodában – derült ki az ügyészség keddi közleményéből.A vádirat szerint egy másik óvónő 2024 tavaszán azután büntette meg a kislányt, hogy az összeverekedett egy kisfiúval. Miután szétválasztotta őket, a kislányt egy kisszékre ültette. A gyerek hangosan sírni kezdett, mert a csoporttársai kicsúfolták. Ezt meghallotta egy másik, az irodában tartózkodó óvónő és az udvarra ment, ahol a kollégája tájékoztatta arról, mi történt. Ekkor a nő megfogta a síró kislány kezét, bevitte az irodába és ott egy széles ragasztószalagot tett a kislány szájára, majd egy perc múlva letépte azt. A gyereknek nyolc napon belül gyógyuló sérülései lettek.Az ügyészség szerint a bántalmazó óvónő magatartásával veszélyeztette a kislány erkölcsi, érzelmi és testi fejlődését. A Gödöllői Járási Ügyészség a nőt kiskorú veszélyeztetésének bűntettével és minősített könnyű testi sértés bűntettével vádolja – olvasható a közleményben. https://hvg.hu/itthon/20250412_Sokkolo-videon-ahogy-eroszakkal-etet-egy-gyereket-az-ovono-SpanyolorszagbanNyitóképünk illusztráció. Fotó: Pixabay
Celluxszal ragasztotta le egy ötéves száját egy óvónő, vádat emeltek ellene
A kislánynak nyolc napon belül gyógyuló sérülései lettek.











