Egy alkalommal egy nőt ellökött és a ruháját kezdte rángatni, majd belharapott a nő segítségére siető nevelő kezébe. Nem ez volt az egyetlen ilyen esete, ráadásul egy bicikli ellopását is a számlájára írták.
A Budakörnyéki Járási Ügyészség közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntette miatt emelt vádat azzal a fiatalkorú fiúval szemben, aki nevelőire támadt a gyermekotthonban. A vádirat szerint a fiatalkorú vádlott egy Pest vármegyei gyermekotthonban került elhelyezésre 2022-ben. 2024 júliusában a fiú az esti órákban, miután az udvarról az épületbe ment, hangosan kiabálni kezdett és letépte a folyosón lévő villanykapcsolót. A nevelő hívni akarta a 112-t, azonban a fiú ezt látva legalább öt alkalommal, vállával meglökte a sértettet. A sértett kiabált a gyermekfelügyelőként dolgozó kolléganőjének, hogy hívja a 112-t és kérjen segítséget.
A nő az irodába ment, hogy telefonáljon, azonban a fiú követte őt és olyan erővel lökte meg, hogy a gyermekfelügyelő a székbe zuhant. Ezt követően a vádlott rángatni kezdte a nő ruházatát. A bántalmazásnak a nevelő vetett véget, aki lehúzta a fiút a kolléganőjéről. A fiatalkorú ekkor a nevelő kezébe harapott.
A vádlottat az időközben helyszínre érkező mentők kórházba szállították.








