- Kamil Majchrzak pokazuje, że życie może zaczynać się po 30-tce - stwierdziła dziennikarka Sport.pl, Agnieszka Niedziałek. W ten sposób zareagowała na historyczny sukces polskiego tenisisty, który po raz pierwszy w karierze wygrał turniej rangi ATP. W holenderskim 's-Hertogenbosch pokonał w finale Alexa de Minaura 6:2, 3:6, 7:6 (5). Oto jak sukces Polaka skomentowali eksperci.
Iris van den Broek / PAP/EPA
Kamil Majchrzak zrobił to! W niedzielnym finale turnieju ATP 250 w 's-Hertogenbosch pokonał po pasjonującej walce Alexa de Minaura. Polak, by sięgnąć po swój największy sukces w karierze, potrzebował niemal dwóch i pół godziny oraz trzech setów. W dodatku ten ostatni rozstrzygnął się w tie-breaka. Wszystko skończyło się jednak happy-endem. Majchrzak wygrał 6:2, 3:6, 7:6 (5) i wywalczył swoje pierwsze trofeum. Jego sukces oklaskują już za to komentatorzy.
Zobacz wideo Dorota Borowska: Nie był to wyścig marzeń
Majchrzak z pierwszym tytułem. Wszyscy przypominają o jednym. "Trudna droga"








