A miniszterelnök a Kormányinfón arról beszélt, hogy érdemes lenne a magyar embereket tájékoztatni az aranykonvoj ügyének menetéről.

A miniszterelnök azt ígérte, megoszt pár „meglehetősen érdekes és fontos” információt, ha a legfőbb ügyész mégsem tenne eleget a kérésének.

Nagy Gábor valószínűleg nem azt a választ adta, amire Magyar Péter számított.