Bejárást tartottak, a hőségriadó és a vöröskód mellett a miniszterelnök arról is beszélt, hogy eddig 3,6 milliárd forint forrást csoportosítottak át.

A miniszterelnök azt kívánta szemléltetni, hogy még messze nincsenek készen a kórházi klímák felújításával, de haladnak.

Két hete a kormány 3,6 milliárd forintot csoportosított át a kórházi klímaberendezések cseréjére, a munka 32 kórházban meg is kezdődött.