WARPTECHNEWS · LAB
HomeAIBusinessTechArchive
WARPTECH LAB NEWS

Warptech Lab News aggrega le notizie più rilevanti da oltre 700 fonti internazionali, con classificazione AI, TL;DR sintetici e timeline cluster su singole storie.

Navigazione

  • Home
  • Archivio
  • Editor's Brief
  • Cerca
  • Il tuo account
  • Newsletter tech/AI

Informazioni legali

  • Privacy Policy
  • Termini di servizio
  • Cookie Policy

© 2026 Sparktech S.R.L. — Tutti i diritti riservati. Sito gestito e manutenuto da Sparktech S.R.L.

Sede legale: Corso Libertà 55, 13100 Vercelli (VC), Italia · P.IVA / C.F. 02835910023 · Contatti: admin@warptechlab.com

Home
Storia in 3 fonti

Szczyt Grupy Wyszehradzkiej. Tusk: Możemy nadawać ton w Europie

- V4 będzie jedną z największych potęg. Wszystko zależy od tego, czy wrócimy do tego sposobu sprzed wielu lat, opartego na zaufaniu, wzajemnej lojalności i wyczuciu wspólnych interesów - powiedział Donald Tusk.

Raccontata dahvg.huwiadomosci.gazeta.plwyborcza.pl

Confronto fonti

3 prospettive sulla stessa storia
AI · summaries
wiadomosci.gazeta.plStai leggendo9 h fa

Szczyt Grupy Wyszehradzkiej. Tusk: Możemy nadawać ton w Europie

- V4 będzie jedną z największych potęg. Wszystko zależy od tego, czy wrócimy do tego sposobu sprzed wielu lat, opartego na zaufaniu, wzajemnej lojalności i wyczuciu wspólnych interesów - powiedział Donald Tusk.

originale
wyborcza.pl8 h fa

Tusk na szczycie Grupy Wyszehradzkiej: Możemy nadawać ton w Europie

- Nasze kraje - z doświadczeniem, trudną historią, sukcesami - to są kraje, które nie muszą być obok głównego nurtu w Europie, nie muszą stawiać się przeciw Europie. Możemy nadawać ton - powiedział we wtorek Donald Tusk.

Leggi questa versione →

Timeline cronologica

  1. martedì 23 giugno 2026·hvg.hu

    Fico: Ismét nagyon erősek akarunk lenni – élőben a V4 csúcs utáni sajtótájékoztatóról

    Lengyel–Magyar Péter két jó barát – mondta Donald Tusk a V4-csúcs után hétfő este. Robert Fico és Andrej Babis is bizakodóan nyilatkozott nyitóbeszédében, igaz, Babis röviden.…

  2. martedì 23 giugno 2026·wiadomosci.gazeta.pl

    Szczyt Grupy Wyszehradzkiej. Tusk: Możemy nadawać ton w Europie

    - V4 będzie jedną z największych potęg. Wszystko zależy od tego, czy wrócimy do tego sposobu sprzed wielu lat, opartego na zaufaniu, wzajemnej lojalności i wyczuciu wspólnych…

originale
hvg.hu9 h fa

Fico: Ismét nagyon erősek akarunk lenni – élőben a V4 csúcs utáni sajtótájékoztatóról

Lengyel–Magyar Péter két jó barát – mondta Donald Tusk a V4-csúcs után hétfő este. Robert Fico és Andrej Babis is bizakodóan nyilatkozott nyitóbeszédében, igaz, Babis röviden. Több évnyi kihagyás után tartottak újra…

Leggi questa versione → originale
  • martedì 23 giugno 2026·wyborcza.pl

    Tusk na szczycie Grupy Vyszehradzkiej: Możemy nadawać ton w Europie

    - Nasze kraje - z doświadczeniem, trudną historią, sukcesami - to są kraje, które nie muszą być obok głównego nurtu w Europie, nie muszą stawiać się przeciw Europie. Możemy…

  • martedì 23 giugno 2026·wyborcza.pl

    Tusk na szczycie Grupy Wyszehradzkiej: Możemy nadawać ton w Europie

    - Nasze kraje - z doświadczeniem, trudną historią, sukcesami - to są kraje, które nie muszą być obok głównego nurtu w Europie, nie muszą stawiać się przeciw Europie. Możemy…