Azt írják, hogy egyes nagytőkések hatalmas vagyonra tettek szert, és a viselkedésük miatt a jobboldali sajtó munkatársainak is tartaniuk kellett a hátukat. Emiatt most kötelességük segíteni.

Közös nyílt levelet írt a volt miniszter és a Fideszt a vereség után élesen bíráló egykori kormánybiztos.

Azt írják, hogy egyes nagytőkések hatalmas vagyonra tettek szert, és a viselkedésük miatt a jobboldali sajtó munkatársainak is tartaniuk kellett a hátukat. Emiatt most…