Közös nyílt levelet írt a volt miniszter és a Fideszt a vereség után élesen bíráló egykori kormánybiztos.

Közös nyílt levelet írt a volt miniszter és a Fideszt a vereség után élesen bíráló egykori kormánybiztos.

Azt írják, hogy egyes nagytőkések hatalmas vagyonra tettek szert, és a viselkedésük miatt a jobboldali sajtó munkatársainak is tartaniuk kellett a hátukat. Emiatt most…

Navracsics Tibor és Ferencz Orsolya nyílt levélben szólította fel a "nemzeti tőkéseket", hogy vegyenek részt a jobboldali média finanszírozásában, miután tömeges elbocsátások…

Üzenete a leendő mecénásoknak Fülöp Botond.

Erkölcsi kötelességükre emlékeztette őket.

A volt területfejlesztési miniszter ismét felszólalt a fideszes médiában zajló tömeges elbocsátásokat elszenvedőkért.