A szolgáltató arra kérte a helyieket, ne locsolják az aszfaltot, ne töltsenek medencét és autót se mossanak.

Elérték teljesítőképességük határát.

Ráckeve, Szigetbecse és Dömsöd környékén nyomáscsökkenés lehet a megnövekedett vízigény miatt.

A vízszolgáltató szerint a megnövekedett fogyasztás miatt Ráckevén, Szigetbecsén és Dömsödön nyomáscsökkenés vagy átmeneti vízhiány is előfordulhat.

A szolgáltató arra kérte a helyieket, ne locsolják az aszfaltot, ne töltsenek medencét és autót se mossanak.

A szolgáltató azt kéri a lakóktól, hogy takarékoskodjanak az ivóvízzel.

Három településen is nagyon alacsony a víznyomás, a szolgáltató takarékosságra kéri a lakókat.