KAO ZA ZEMLJU koja je u ratu s SAD-om.

IRANSKI nogometni savez žalio se FIFA-i zbog strogih putnih ograničenja u SAD-u za SP 2026.

KAO ZA ZEMLJU koja je u ratu s SAD-om.

UNATOČ teškim uvjetima i prosvjedima, iranski nogometaši ostavili su poruku zahvalnosti u LA-u.