Zaměstnanci České televize a Rozhlasu chtějí „hlasitě a viditelně“ vyjádřit nesouhlas se zrušením mediálních poplatků a osekáním rozpočtů veřejnoprávních médií. Vyhlásili výstražnou stávku, znát bude na všech platformách, vysílání ale neohrozí.

Iniciativa Veřejnoprávně, ve které působí řada zaměstnanců České televize a Českého rozhlasu, potvrdila konání výstražné stávky na protest proti plánovaným změnám financování…

Do jednodenní výstražné stávky v České televizi (ČT) a Českém rozhlase (ČRo) se v pondělí 22. června zapojí stovky zaměstnanců obou veřejnoprávních médií, kteří chtějí dát najevo…