Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!A Pest Vármegyei Kutató-Mentő Szolgálat közölte, hogy éjszaka a Bucka-tóban megtalálták és a felszínre hozták a Szigetszentmiklóson eltűnt ötéves gyerek holttestét. A fiú péntek délután tűnt el otthonról.A Pest vármegyei rendőrség kérte a kutató-mentő szolgálat segítségét, ők azt közölték, hogy a kisgyerek autista, és lakott területen belül keresik. Személykövető kutyákkal kezdték meg a kutatást, és a búvárszolgálatot, illetve a drónos egységet is a helyszínre irányították. A helyiek is segítettek, civilek, polgárőrök, önkéntes tűzoltó egységek és kutató-mentő szervezetek keresték a fiút.„Az utolsó biztosan ismert tartózkodási helytől számított, közel másfél kilométeres körzetben – a keresésben részt vevő személyek és csapatok segítségével – elkezdtük szisztematikusan átvizsgálni a környező utcákat, valamint a fás, bokros, erdős területeket. Ezzel párhuzamosan az eltűnés helyétől néhány száz méterre található tóra helyeződött át a fókusz, miután a keresésben részt vevő Kárpát 4x4 Kutató-Mentő Egyesület jelezte, hogy a vízfelszínen úszó, gyermekméretű papucsokat talált” – írta a szolgálat.A kutató-mentő szolgálat szonártechnikával vizsgálta át a tavat, így találták meg a keresett gyerek holttestét. „A testet búvárunk segítségével hoztuk a felszínre, majd átadtuk a hatóságoknak” – írták.PartnereinktőlÁllítsd be a Telexet megbízható forrásnak!Kövess minket Facebookon is! Legfontosabb További élő árfolyamok! Friss hírek
Megtalálták a Szigetszentmiklóson eltűnt 5 éves gyerek holttestét
A Pest Vármegyei Kutató-Mentő Szolgálat a Bucka-tóban bukkant rá a pénteken eltűnt kisfiúra.













